Jaki dron z kamerą kupić do 1500 zł


Coraz więcej ludzi interesuje się dronami. Oglądając zdjęcia w mediach społecznościowych, wykonane za pomocą drona, można bardzo szybko zapragnąć posiadania swojego. Jest to jednak często dosyć drogi wydatek. Dodatkowo dron bez kamerki wydaje się być całkowicie bezużyteczny. Koniec końców, staje się zwykłą zabawką, która sprawia przyjemność pilotowi zmieniając kierunki na jego komendę. Dron z kamerą wyposażony w sam tylko aparat także nie jest tak funkcjonalny, jak tego od niego należałoby wymagać. Najlepszym wyborem będzie dron z kamerą. Bariera ceny w dzisiejszych czasach jest do pokonania- wszystko za sprawą rosnącej popularności, która z kolei wymusiła obniżenie cen. Dzisiaj istnieje możliwość zakupu dron z kamerą za mniej niż 1500 zł. Nie będzie to dron z najniższej pułki- użytkownik otrzyma wszystko czego oczekuje oraz będzie miał pewność, że urządzenie nie zepsuje się po kilku dniach intensywnej eksploatacji.

Ranking – dron z kamerą

Jeżeli ktoś jest zainteresowany takimi urządzeniami, powinien zacząć poszukiwania od modelu YUNEEC BREEZE 4K. dron z kamerą YUNEEC BREEZE 4KTen niewielkich rozmiarów dron posiada czujnik GPS oraz dobrej jakości kamerę. Pojemność baterii to 1150 mAh. Użytkownik nie będzie musiał stać z zegarkiem w ręku, ponieważ czas lotu to około 12 minut. Jest to czas wystarczający, żeby nagrać wszystko, czego się potrzebuje. Dron oferuje także bardzo ładny wygląd, co jest dodatkowym atutem.

Kolejnym przedstawicielem tanich, lecz dobrych dronów jest WALKERA RTF F210. W porównaniu z poprzednim opisywanym modelem, wygląd tego jest bardziej agresywny, mniej klasyczny. dron z kamerą WALKERA RTF F210Doskonale opisuje to także jego możliwości, które znacznie odbiegają od tego, co oferują zwykli przedstawiciele tej półki cenowej.  WALKERA RTF F210 jest idealnym dronem dla kogoś, kto ceni sobie jakość obrazu. Wyposażony w kamerę dostosowującą się do jasności otoczenia, jest w stanie wykonać zdjęcia w różnych miejscach nie tracąc przy tym na jakości. Możliwość zmieniania kąta pochylenia kamery pomoże wprowadzić także różnorodność do nagrywanego materiału. Wykonany z trwałego materiału dron z kamerą posiada trzy zupełnie różne tryby lotu. Szacowany czas lotu to około 9 minut.

Kolejny, ZEROTECH DOBBY 4K jest bardzo małym dronem.dron z kamerą ZEROTECH DOBBY 4K Jego niewątpliwą zaletą jest niewielka waga- mniej niż 200 gramów! Wymiary sprawiają, że bez problemu można zabrać go dosłownie wszędzie. Pomyślany jest właśnie jako produkt przenośny- z łatwością można go przenieść w torbie. Zaopatrzony jest w kamerę 13 megapikseli oraz rozdzielczości 4K. Dronem sterować można za pomocą telefonu- wystarczy [obrać specjalną aplikację do tego celu. Dron wyposażony jest także w moduł GPS, który pomaga w stabilizacji. Faktem, który może zaimponować znajomym, jest sposób włączania ZEROTECH DOBBY 4K- aktywować go można słowami „dobby go!”.

Ostatnim dronem, który idealnie wpisuje się w opisywaną kategorie jest AEE TORUK AP10 PRO. Jego maksymalny zasięg zdalnego sterowania to 500m, co robi pewne wrażenie. dron z kamerą AEE TORUK AP10 PRODron z kamerą potrafi sam wracać na wyznaczone miejsce. Może poszczycić się także wyjątkowo długim czasem pracy, bowiem potrafi latać przez 20 minut- jest to nawet więcej niż potrzeba by efektywnie cieszyć się możliwościami urządzenia. Imponuje także kamera AEE TORUK AP10 PRO, która ma 16 megapikseli.

Zestawienie pokazuje, że czasy, w których dron z kamerą był tylko i wyłącznie zabawką dla bogatych ludzi już dawno minęły. Niezależnie od tego w jakim celu ktoś zamierza wykorzystać drona, na rynku można znaleźć wiele rozwiązań, które nie nadszarpną portfela, a dadzą niezliczone godziny zabawy.

Zobacz więcej

Leave a Comment