Tworzenie strony internetowej na zamówienie: Co wchodzi w skład usługi?

Tworzenie strony internetowej na zamówienie: Co wchodzi w skład usługi?

Tworzenie stron internetowych przeciętnemu użytkownikowi internetu wciąż kojarzy się z czarną magią, natomiast widok kodu źródłowego witryny przyprawia o dreszcze i palpitacje serca. Z tego powodu tworzenie własnej wizytówki czy większego sklepu zlecane jest agencjom i osobom z zewnątrz. Wiele osób decydujących się na skorzystanie z usługi outsorcingu tworzenia strony internetowej, zadaje sobie pytanie co wchodzi w skład pakietu takiej usługi.

Strona internetowa na zamówienie – Czyli za co płacimy?

Niesztuka wymienić wszystkie elementy i zmienne, które wpływają na ostateczną cenę witryny. Tak jak w przypadku tradycyjnych procesów produkcyjnych, witryna zanim zostanie przeznaczona do użytku, musi przejść setki poprawek i testów, które pozwolą wykluczyć luki bezpieczeństwa i ewentualne niestabilności serwisu.

Tworzenie stron www to wieloetapowe zadanie dla projektantów, programistów, menadżerów i osób specjalizujących się w testowaniu oprogramowania. Oczywiście prostsze witryny takie jak blog czy mały sklep internetowy, mogą być oparte na darmowych systemach zarządzania treścią, jednak w wielu przypadkach ich funkcjonalność będzie ograniczona, a sam rozwój takiego serwisu może być z punktu widzenia developerów utrudniony.

To jak zaprojektowana zostanie witryna będzie przeważało o tym jak zapamiętają nas odwiedzający. Bez wątpienia wygląd witryny i jej struktura ma ogromny wpływ na konwersję, liczbę pozyskanych leadów i kontaktów.

Przyjemna w odbiorze i trafiająca w gusta potencjalnej grupy odbiorców strona www będzie przyjazna w obsłudze zarządzającym i osobom odpowiedzialnym za późniejsze modyfikacje.

Biorąc pod uwagę tworzenie stron Warszawa ma do zaoferowania mnóstwo zróżnicowanych propozycji. Patrząc w cennik usługodawcy, najczęściej spotkamy się z opłatą za wstępny projekt witryny, jego zakodowanie i wstawienie na serwer. Sam serwer czy też hosting wraz z domeną będziemy zobowiązani opłacać cyklicznie – o ile nie posiadamy ogromnej bazy klientów, roczna opłata za taki pakiet usług nie powinna przekraczać tysiąca złotych rocznie. Wraz z popularyzacją, pakiety hostingowe bezproblemowo można rozszerzać.

Kupując strony internetowe Warszawa może pochwalić się dostępnością rozwiązań lokalnych, kompleksowych i usprawniających działanie biznesu. W większości przypadków zapłacimy za rozwój spersonalizowanych wtyczek, optymalizację witryny pod kątem pozycjonowania, zaprojektowanie interfejsu witryny i zadbanie o doświadczenie użytkownika. Bardzo często będziemy mieli styczność z indywidualną wyceną dostosowaną do wielkości przedsięwzięcia. Małe przedsiębiorstwa mogą liczyć na wykonanie witryny już w cenie 1000 zł.

Dodaj komentarz