Agencja pracy tymczasowej Radom i okolice – pomoc w znalezieniu pracownika

Agencja pracy tymczasowej Radom i okolice – pomoc w znalezieniu pracownika

W obecnych czasach samodzielne szukanie wykwalifikowanego pracownika to nie lada wyzwanie. Potrzeba do tego czasu, energii oraz zatrudnienia kompetentnego działu HR, który spośród zgłaszających się kandydatów wyłoni najlepszego.

Znalezienie dodatkowej pary rąk do pracy na część stanowisk – zwłaszcza na linie produkcyjne czy magazyny – nie przychodzi jednak łatwo. Aby nieco zredukować koszty, warto rozważyć opcję zatrudnienia obcokrajowca za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej.

Co należy do obowiązków agencji pracy tymczasowej Radom?

Agencja pracy tymczasowej to podmiot, który zajmuje się przede wszystkim zatrudnianiem pracowników na podstawie umowy o pracę tymczasową. W przypadku obcokrajowców zawarta umowa z agencją pomaga przyspieszyć formalności niezbędne do podjęcia legalnej pracy na terenie Polski. Podmiot zajmuje się pomocą we wszelkich formalnościach (m.in. uzyskaniu wizy).

Gdy dla zatrudnionego w ten sposób obcokrajowca znajdzie się wolne miejsce pracy, to zostaje  mu zapewniony transport do danej firmy. Dzięki temu pracodawca (użytkownik) zyskuje wykwalifikowanego pracownika, a obcokrajowiec pracę, która pomoże mu rozpocząć nowe życie.

Agencja pracy tymczasowej Radom Jobspot zajmuje się nie tylko pomocą w znalezieniu pracy. Obcokrajowcy ze wschodu mogą również liczyć na wsparcie w:

  • uzyskaniu legalizacji pobytu w Polsce i legalnego podjęcia pracy;
  • transporcie do nowego miejsca pracy;
  • znalezieniu zakwaterowania;
  • wyżywieniu.

Zespół doświadczonych koordynatorów Jobspot (polscy i ukraińscy specjaliści) czuwają nad każdym zgłoszeniem. Dokładają przy tym wszelkich starań, aby ułatwić adaptację w nowym miejscu obcokrajowcowi. Zespół pomaga także znaleźć odpowiedniego pracownika dla zgłaszającego się właściciela firmy.

Agencja pracy tymczasowej Radom – dlaczego warto skorzystać z pomocy Jobspot?

Korzystający z pomocy agencji pracy tymczasowej Jobspot pracodawca może liczyć na skuteczną pomoc w znalezieniu odpowiedniego pracownika do swojej firmy. Zatrudniony obcokrajowiec ma niezbędne kwalifikacje oraz doświadczenie. Umiejętności zostaną zweryfikowane jeszcze przed zatrudnieniem u Ciebie, dlatego nie musisz niczym się martwić. Dlaczego? Ponieważ każdy kandydat zatrudniony przez Jobspot musi odbyć rozmowę kwalifikacyjną jeszcze w agencji.

Agencja pracy tymczasowej Jobspot to dobry wybór, ponieważ pomaga dojść do konsensusu obydwu stronom (pracodawcy i pracownikowi). Rozwiązanie pozwala przy tym odciążyć pracodawcę, który nie musi zatrudniać w firmie dodatkowych osób odpowiedzialnych za rekrutację. Poza tym zatrudnienie pracownika ze wschodu (wyposażonego w gotowe dokumenty legalizacji pobytu i podjęcia pracy) jest znacznie wygodniejsze i przede wszystkim tańsze dla pracodawcy.

Dodaj komentarz