Wypożyczalnia samochodów Wrocław? Wynajmij auto z BEEP.rent!

Wypożyczalnia samochodów Wrocław? Wynajmij auto z BEEP.rent!

Nagła awaria samochodu pokrzyżowała Ci wakacyjne plany wyjazdowe? Nie rezygnuj z upragnionego wypoczynku w innym mieście tylko dlatego, że Twój pojazd zawiódł. Możesz zdecydować się na skorzystanie z komunikacji miejskiej albo dużo wygodniejszą opcję – wynajmu auta.

Z uwagi na brak ograniczeń to właśnie opcja wypożyczenia auta wydaje się bardziej sensowna. Zwłaszcza jeżeli Twoje plany uwzględniały odwiedzenie innych miejscowości mijanych w drodze do celu.

Wyruszasz z Wrocławia i szukasz wypożyczalni aut godnej zaufania? Sprawdź BEEP.rent!

Mieszkańcy Wrocławia oraz okolicy, którzy szukają wygodnego środka transportu po swoim mieście lub na wakacyjny wyjazd, powinni sprawdzić ofertę wypożyczalni BEEP.rent. Wbrew pozorom nie jest to kolejna typowa firma wynajmująca auta na godziny, czy dnie. BEEP.rent to ciekawsza alternatywa, która ogranicza liczbę samochodów w mieście.

BEEP.rent nie posiada własnej floty samochodów wykupionych na wyłączność. Działa w myśl popularnej na zachodzie zasady carsharingu peer-to-peer, a więc wynajmuje auta będące własnością mieszkańców danego miasta. Pożyczone za pośrednictwem BEEP.rent auto należy zatem traktować tak samo dobrze, jakbyś pożyczał pojazd od najlepszego przyjaciela.

Jak wypożyczyć auto w BEEP.rent?

Wypożyczalnie BEEP.rent cechują proste zasady i reguły. Wchodzisz na stronę: https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/, następnie wskazujesz miejsce odbioru auta i podajesz termin, w którym potrzebujesz pojazdu. Pokazuje Ci się lista dostępnych samochodów – możesz podejrzeć ich szczegółowe parametry techniczne i określić ile mniej więcej planujesz przejechać kilometrów. Wybierasz auto, które najbardziej Ci się podoba. Robisz szybką rezerwację, przyjeżdżasz w umówione miejsce o czasie i odbierasz samochód. Płatności za wynajem możesz dokonać w całości w momencie rezerwacji lub w części i zapłacić resztę przy odbiorze auta.

Twoje podróżowanie nie ogranicza się jednak wyłącznie do terytorium Polski – po zaznaczeniu opcji „podróż za granicę” możesz wygodnie wyjechać do innego kraju. Opcję docenią szczególnie miłośnicy zagranicznej turystyki. Zwłaszcza ci, którzy w trakcie wakacji planują np. kilkudniową wycieczkę do Niemiec, czy do Czech, w których pełno jest pięknych miast. Możliwość wynajmu auta powinni również docenić miłośnicy pieszych wędrówek po górach. Wypożyczone auto ułatwia dotarcie na parking rozpoczynający pieszą wędrówkę.

A Ty dokąd planujesz pojechać wypożyczonym autem?

Źródło: BEEP.rent – coś więcej niż tylko wypożyczalnia samochodów

Dodaj komentarz