Poznaj imponujące parametry laptopów HP ZBook

Poznaj imponujące parametry laptopów HP ZBook

Jeśli planujesz zakup nowego komputera, jednak nigdy wcześniej nie wybierałeś sprzętu samodzielnie, w Internecie możesz natrafić na wiele niezrozumiałych pojęć. Aby zaopatrzyć się w maszynę, która odpowie na twoje potrzeby, musisz wziąć pod uwagę wiele czynników. Rynek sprzętu elektronicznego jest bowiem obecnie bardzo szeroki. Producenci starają się sprostać wymaganiom uczniów, studentów, wykładowców i księgowych, ale także programistów, informatyków czy realizatorów dźwięku. Oczekują oni sprzętu najwyższej klasy, który oferuje im producent serii HP ZBook.

Seria HP ZBook

Mobilne stacje robocze marki HP ZBook powstały z myślą o osobach, które oczekują od swojego sprzętu najwyższej jakości. Każdy użytkownik chce, aby jego laptop pozwalał na sprawne wyszukiwanie informacji w Sieci i korzystanie z podstawowych programów. Jednak w wielu przypadkach nie są to wystarczające funkcje. Programiści, testerzy gier, operatorzy dźwięku czy graficy na co dzień podejmują pracę w bardzo wymagających technicznie programach. Aby mogli oni być zadowoleni nie tylko z przebiegu swoich działań, ale także z finalnych efektów, muszą zaopatrzyć się w niezwykle wydajne komputery. Jednym z ich najczęstszych wyborów jest seria HP ZBook. 

Laptopy marki HP gwarantują swoim użytkownikom niezwykłą wydajność dzięki zastosowaniu w nich następujących elementów:

  • wysokiej jakości procesorów, takich jak Intel® Core™ i9,
  • matryc w formacie Full HD o dużej rozdzielczości,
  • wbudowanej pamięci RAM o imponującej pojemności (z dodatkową możliwością jej rozbudowy),
  • pojemnych dysków SSD (ich liczba zależy od modelu),
  • zintegrowanych układów graficznych,
  • sprawdzonych kart sieciowych,
  • wysokiej jakości obudowy odpornej na zniszczenia,
  • najnowszych systemów operacyjnych.

Seria mobilnych stacji roboczych HP ZBook to także gwarancja bezpieczeństwa. Szyfrowanie TPM, wbudowana kamera oraz czytnik linii papilarnych pozwalają na zabezpieczenie twoich danych i wieloetapową weryfikację osób, które mają dostęp do twojego sprzętu.

Mobilne stacje robocze w sklepie Delkom

Gwarancją udanego zakupu jest nie tylko wybór odpowiedniego sprzętu, ale także sklepu. Witryna internetowa delkom.pl proponuje użytkownikom fachową pomoc, bogaty asortyment, możliwość skorzystania z chatu online oraz wiele atrakcyjnych rabatów. W sklepie znajdziesz między innymi jeden z najbardziej polecanych modeli mobilnych stacji roboczych: HP ZBook Power G9 69Q62EA. Wybieraj spośród wielu dostępnych laptopów biznesowych, komputerów stacjonarnych i akcesoriów.

Dodaj komentarz