Zabezpieczenie płatności – poznaj najlepsze sposoby 

Zabezpieczenie płatności – poznaj najlepsze sposoby 

Globalizacja oraz rozwój gospodarki to dwa czynniki, które przyczyniają się do tego, że transakcje wysokiego ryzyka stają się chlebem powszednim dla większości przedsiębiorstw. W takim przypadku kluczową kwestią staje się odpowiednie zabezpieczenie płatności. Co ważne, nie tylko przedsiębiorcy potrzebują zabezpieczenia własnych interesów. Zabezpieczenie transakcji nie musi jednak być skomplikowanym procesem. Zobacz, czym jest Sharelock i jak może się przydać Twojej firmie.   

Jak działa Sharelock? 

Sharelock to nowoczesna platforma, która pozwala na zabezpieczenie płatności w prosty sposób. Takie rozwiązanie skierowane jest nie tylko do przedsiębiorców, w tym właścicieli małych i średnich firm, ale także do klientów indywidualnych. Dzięki platformie możesz zabezpieczyć  płatności na wykonanie usługi lub też rozliczyć się z drugą stroną umowy. Platforma do zabezpieczania płatności eliminuje niepewność w rozliczeniach. Sharelock to rozwiązanie, które daje kontrahentom biorącym udział w transakcji, że umowa między nimi faktycznie zostanie zrealizowana. Co ważne, terminowo i zgodnie z ustalonymi warunkami. Ponadto transakcja wykonana za pośrednictwem platformy stanowi równe zabezpieczenie dla obu stron.

Jak dokonać transakcji za pośrednictwem Sharelock? 

Zabezpieczenie zaliczki, czy też całej transakcji z Sharelock staje się banalnie proste. Jak działa platforma? Wystarczy, że obie strony transakcji zalogują się na platformę i wspólnie określą warunki oraz sposoby płatności. Ten krok jest niezbędny do dalszych działań. Następnie osoba kupująca jakiś produkt, lub usługę, przelewa środki na dedykowany rachunek. Dzięki temu wykonawca może mieć pewność, że gdy skończy pracę, otrzyma za jej wykonanie ustalone wynagrodzenie. 

Z kolei osoba kupująca zyskuje zabezpieczenie, że w razie, gdyby wykonawca jednak okazał się nierzetelny (np. nie dokończył usługi, lub też wykonał ją poniżej ustalonego standardu), to środki z dedykowanego rachunku trafią z powrotem na jej konto. Jak więc widzisz, dokonanie transakcji za pośrednictwem nowoczesnej platformy Sharelock stanowi zabezpieczenie dla obu stron. Co więcej, po dotrzymaniu i wykonaniu ustaleń umowy, środki błyskawicznie trafiają na konto wykonawcy. Dzięki temu możesz uniknąć przestojów w przychodach firmy i utrzymać płynność finansową. Co ważne, wszelkie transakcje dokonywane są nie tylko szybko i sprawnie, ale także transparentnie i co najważniejsze – bezpiecznie. 

Dodaj komentarz